ДБД Комерц располага со голем асортиман на подни и ѕидни плочки за внатрешно и надворешно уредување од светски познати реномирани брендови, лидери во индустријата на плочки. Повелете посетете го нашиот продажен салон или разгледајте на нашата web страна.

Се прикажуваат 1–16 од 72 резултати

Декоративни ѕидни плочки Agatha Design Pamesa

4.800 ден

Декоративни плочки Fiore

From 1.100 ден

Декоративни подни плочки Pera

GS-D3347 1.850 ден

Дрво плочки Madera

1.590 ден
Back to Top