ДБД Комерц располага со голем асортиман на подни и ѕидни плочки за внатрешно и надворешно уредување од светски познати реномирани брендови, лидери во индустријата на плочки. Повелете посетете го нашиот продажен салон или разгледајте на нашата web страна.

Прикажувам 1–16 од 80 резултати

Декоративни ѕидни плочки Agatha Design Pamesa

4.800 ден

Декоративни ѕидни плочки Fiore

FON-5463R 1.500 ден

Декоративни подни плочки Betonart

GS-N5013 1.090 ден

Декоративни подни плочки Pera

GS-D3347 1.850 ден

Дрво подни плочки Madera

1.590 ден
Back to Top